Danas sahrana malog Darisa (3) iz Sjenice! Ugušio se u toku igre, roditelji slomljeni od bola (FOTO)

od strane | jun 13, 2024 | Vesti | 0 Komentara

Daris H. (3) koji je juče poginuo u toku igre u dvorištu porodične kuće u mestu Draževiće kod Sjenice, biće sahranjen danas u tom mestu, saznaje Informer!

Sahrana će se održati u 17 sati na lokalnom groblju, a njegova porodica izdala je i čitulju tim povodom.

Podsetimo dečak Daris H. se, prema rečima očevidaca, igrao u kolima.

Foto: S.R.

Selo Draževiće

U jednom trenutku, kako su rekli, on je izbacio glavu kroz prozor i najverovatnije pritisnuo dugme za zatvaranje prozora, nakon čega se ugušio.

Jedan od komšija porodice rekao je ranije za Informer da su roditelji dečaka u šoku.

– Strašno, jadni roditelji, dobri su ljudi. Svi smo pod stresom, pokušavamo da ih utešimo, ali bol je velika. Prošlog vikenda roditelji su mu slavili rođendan. Nastradali dečak je ostavio i mlađeg brata, koji ima samo godinu dana – rekao je prijatelj porodice Hamidović.

sledeća vest

Opširnije

Izvor: Informer.rs