Karleuša je odlučila da sa mnogobrojnim pratiocima podeli kako izgledaju njena terasa u dvorište gde obožava da provodi slobodno vreme.
Jelena Karleuša važi za nekog ko mnogo vodi računa o svom stilu oblačenja, ali pored toga, ona je mnogo posvećena i uređivanju prostora u kojem živi, pa tako sve mora biti besprekorno.
Pevačica je sada pokazala kako izgleda dvorište njene vile, za čije sređivanje je izdvojila pozamašnu svotu novca.
Karleuša dosta vremena provodi kako u bazenu sa ćerkama, tako i sunčajući se i u živajući na terasi, pa ju je u skladu sa time i opremila.
Sada je pokazala samo delić svoje kuće, odnosno spoljašnji deo i snimila luksuzni nameštaj, stolice i sto od najkvalitetnijih materijala. Tu se nalazi i zanimljiva lampa u obliku lava, a svima je ipak privukao pažnju bazen.
Oko njega ima nekoliko vrsta ležaljki, a sve je prepuno biljaka i pampasa koji eksterijeru daju posebnu draž.
– Obožavam moju terasu, moje dvorište i pogled – napisala je ona na Instagramu.
Izvor: Informer.rs